SCRH124-270
BelBel
SCRH124-270 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH124-270
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 27UH 2.7A 80 MOHM SMD
Arkusze danych: SCRH124-270.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH124-270
Part Number SCRH124-270 Producent Bel
Opis FIXED IND 27UH 2.7A 80 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 122748 pcs Arkusz danych SCRH124-270.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH124
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 27µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.177" (4.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 27µH Shielded Inductor 2.7A 80 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Aktualna ocena 2.7A Obecny - Nasycenie 2.8A