WSU045-3000-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU045-3000-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WSU045-3000-R
Producent / marka: Triad Magnetics
Opis produktu AC/DC WALL MOUNT ADPTR 4.5V 14W
Arkusze danych: WSU045-3000-R.pdf
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WSU045-3000-R
Part Number WSU045-3000-R Producent Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MOUNT ADPTR 4.5V 14W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8181 pcs Arkusz danych WSU045-3000-R.pdf
Waga - Napięcie - Wyjście 4.5V
Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC Rozmiar / Wymiar 3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm)
Seria WSU Region Wykorzystywane North America
Moc (W) 14W Polaryzacja Negative Center
Złącze wyjściowe Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Inne nazwy 237-1416
WSU0453000R
temperatura robocza 0°C ~ 40°C Brak poboru mocy obciążenia 100mW (Max)
Typ wejścia Fixed Blade Złącze wejściowe NEMA 1-15P
Formularz Wall Mount Wydajność Level VI
szczegółowy opis 4.5V 14W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Obecny - Wyjście (Max) 3A
Długość przewodu 72" (1.83m) Zatwierdzenia cETLus