WSU045-2000-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU045-2000-R13 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WSU045-2000-R13
Producent / marka: Triad Magnetics
Opis produktu 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Arkusze danych: WSU045-2000-R13.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WSU045-2000-R13
Part Number WSU045-2000-R13 Producent Triad Magnetics
Opis 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15427 pcs Arkusz danych WSU045-2000-R13.pdf
Waga - Napięcie - Wyjście 4.5V
Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC Rozmiar / Wymiar 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm)
Seria WSU Region Wykorzystywane North America
Moc (W) 9W Polaryzacja Negative Center
Złącze wyjściowe Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Inne nazwy 237-2170
temperatura robocza 0°C ~ 40°C Brak poboru mocy obciążenia 100mW (Max)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Fixed Blade
Złącze wejściowe NEMA 1-15P Formularz Wall Mount
Wydajność Level VI szczegółowy opis 4.5V 9W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Obecny - Wyjście (Max) 2A Długość przewodu 60" (1.52m)