L18P020S05
TamuraTamura
L18P020S05 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L18P020S05
Producent / marka: Tamura
Opis produktu SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
Arkusze danych: L18P020S05.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L18P020S05
Part Number L18P020S05 Producent Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15197 pcs Arkusz danych L18P020S05.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Seria L18PXXXS05
Opakowania Bulk Package / Case Module
Wydajność Ratiometric, Voltage Inne nazwy MT7360
S1-L18P020S05EY
temperatura robocza -30°C ~ 80°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Liniowość ±1%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość DC ~ 100kHz
Do pomiaru AC/DC szczegółowy opis Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
Obecny - Dostawa (Max) 15mA Obecny - Sensing 20A