L18P015S05R
TamuraTamura
Tamura
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L18P015S05R
Producent / marka: Tamura
Opis produktu SENSOR CURRENT HALL 15A AC/DC
Arkusze danych: L18P015S05R.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L18P015S05R
Part Number L18P015S05R Producent Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 15A AC/DC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14533 pcs Arkusz danych L18P015S05R.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Seria L18PXXXS05
Typ czujnika Hall Effect, Open Loop Wrażliwość -
Czas odpowiedzi 5µs Polaryzacja Bidirectional
Opakowania Bulk Package / Case Module
Wydajność Ratiometric, Voltage Inne nazwy 9-L18P015S05RZY
temperatura robocza -30°C ~ 80°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Liniowość ±1% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość DC ~ 100kHz Do pomiaru AC/DC
szczegółowy opis Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Obecny - Sensing 15A Precyzja -