L10P015D15
TamuraTamura
Tamura
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L10P015D15
Producent / marka: Tamura
Opis produktu SENSOR CURRENT HALL 15A DC
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje L10P015D15
Part Number L10P015D15 Producent Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 15A DC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4931 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa ±15V Seria -
Typ czujnika Hall Effect, Open Loop Wrażliwość -
Czas odpowiedzi 5µs Polaryzacja Unidirectional
Opakowania Bulk Package / Case Module
Wydajność Ratiometric, Voltage Inne nazwy MT7195
temperatura robocza -10°C ~ 80°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Liniowość ±1% Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Częstotliwość DC ~ 50kHz Do pomiaru DC
szczegółowy opis Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Module Obecny - Dostawa (Max) 12mA
Obecny - Sensing 15A Precyzja ±1%
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
L10P025D15
L10P025D15
Producenci: Tamura
Opis: SENSOR CURRENT HALL 25A DC
Na stanie: 4818 pcs
Pobieranie:
RFQ
L10M
L10M
Producenci: Apex Tool Group
Opis: NUT DRIVER HEX SCKT 5/16" 10.13"
Na stanie: 4956 pcs
Pobieranie: L10M.pdf
RFQ
L10P030D15
L10P030D15
Producenci: Tamura
Opis: SENSOR CURRENT HALL 30A DC
Pobieranie:
L10P020D15
L10P020D15
Opis: SENSOR CURRENT HALL 20A DC
L10MV
L10MV
Producenci: Apex Tool Group
Pobieranie: L10MV.pdf
L10P003D15
L10P003D15
Opis: SENSOR CURRENT HALL 3A DC
L10MVN
L10MVN