L103S104LF
TT ElectronicsTT Electronics
L103S104LF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L103S104LF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu RES ARRAY 5 RES 100K OHM 10SIP
Arkusze danych: L103S104LF.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L103S104LF
Part Number L103S104LF Producent TT Electronics
Opis RES ARRAY 5 RES 100K OHM 10SIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 154733 pcs Arkusz danych L103S104LF.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 10-SIP Rozmiar / Wymiar 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Seria L, BI Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 100k
Moc na element 200mW Opakowania Bulk
Package / Case 10-SIP Inne nazwy 987-1272
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 5
Ilość Pins 10 Rodzaj mocowania Through Hole
Wysokość - Siedzą (Max) 0.200" (5.08mm) szczegółowy opis 100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
Rodzaj obwodu Isolated Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
L10MV
L10MV
Producenci: Apex Tool Group
Opis: NUT DRIVER HEX SCKT 5/16" 10.13"
Na stanie: 5057 pcs
Pobieranie: L10MV.pdf
RFQ
L10M
L10M
Producenci: Apex Tool Group