SPP2UL68R0JLF
TT ElectronicsTT Electronics
SPP2UL68R0JLF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SPP2UL68R0JLF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu RES 68 OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: SPP2UL68R0JLF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SPP2UL68R0JLF
Part Number SPP2UL68R0JLF Producent TT Electronics
Opis RES 68 OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4197 pcs Arkusz danych SPP2UL68R0JLF.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.169" Dia x 0.571" L (4.30mm x 14.50mm)
Seria SPP Tryb panel 68 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy 989-1283-2
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 68 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound