SPP2UL3300JLF
TT ElectronicsTT Electronics
SPP2UL3300JLF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SPP2UL3300JLF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu RES 330 OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: SPP2UL3300JLF.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SPP2UL3300JLF
Part Number SPP2UL3300JLF Producent TT Electronics
Opis RES 330 OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 261294 pcs Arkusz danych SPP2UL3300JLF.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.169" Dia x 0.571" L (4.30mm x 14.50mm)
Seria SPP Tryb panel 330 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy 989-1287-1
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound