WW2BB120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2BB120R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW2BB120R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 120 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW2BB120R.pdf2.WW2BB120R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW2BB120R
Part Number WW2BB120R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 111125 pcs Arkusz danych 1.WW2BB120R.pdf2.WW2BB120R.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Seria WW Tryb panel 120 Ohms
Moc (W) 1.5W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy WW 2 120 0.1% B