WW2AJTR470
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW2AJTR470
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.47 OHM 2.5W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW2AJTR470.pdf2.WW2AJTR470.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW2AJTR470
Part Number WW2AJTR470 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.47 OHM 2.5W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 247039 pcs Arkusz danych 1.WW2AJTR470.pdf2.WW2AJTR470.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±90ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Seria WW Tryb panel 470 mOhms
Moc (W) 2.5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 350°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 470 mOhms ±5% 2.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound