RVC0805FT3M60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RVC0805FT3M60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.6M OHM 1% 1/8W 0805
Arkusze danych: RVC0805FT3M60.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RVC0805FT3M60
Part Number RVC0805FT3M60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.6M OHM 1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1232145 pcs Arkusz danych RVC0805FT3M60.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RVC Tryb panel 3.6 MOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 3.6 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film