RVC0805FT221R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC0805FT221R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RVC0805FT221R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 220 OHM 1% 1/8W 0805
Arkusze danych: RVC0805FT221R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RVC0805FT221R
Part Number RVC0805FT221R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 220 OHM 1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1179002 pcs Arkusz danych RVC0805FT221R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RVC Tryb panel 220 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy Q4872887
RVC0805221R1%R
RVC0805221R1%R-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 220 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Kompozycja Thick Film