RSMF3JB820R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB820R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF3JB820R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 820 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF3JB820R.pdf2.RSMF3JB820R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF3JB820R
Part Number RSMF3JB820R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 820 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 982090 pcs Arkusz danych 1.RSMF3JB820R.pdf2.RSMF3JB820R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 820 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 3 820 5% A