RSMF3JB68R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB68R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF3JB68R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 68 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF3JB68R0.pdf2.RSMF3JB68R0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF3JB68R0
Part Number RSMF3JB68R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 68 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 950856 pcs Arkusz danych 1.RSMF3JB68R0.pdf2.RSMF3JB68R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 68 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 3 68 5% A