RSMF1JB13R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF1JB13R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1JB13R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 13 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1JB13R0.pdf2.RSMF1JB13R0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1JB13R0
Part Number RSMF1JB13R0 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 13 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2612422 pcs Arkusz danych 1.RSMF1JB13R0.pdf2.RSMF1JB13R0.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 1W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±200ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Seria RSMF
Stan RoHS Bulk Polaryzacja Axial
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RSMF1JB13R0 Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 13 Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Opis RES 13 OHM 1W 5% AXIAL Okładziny, Typ obudowy Metal Oxide Film