RSMF1JB12K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB12K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1JB12K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 12K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1JB12K0.pdf2.RSMF1JB12K0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1JB12K0
Part Number RSMF1JB12K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2145700 pcs Arkusz danych 1.RSMF1JB12K0.pdf2.RSMF1JB12K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 12 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1 12K 5% A
RSM 1 12K 5% A-ND