RSMF1JA75K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JA75K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1JA75K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 75K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1JA75K0.pdf2.RSMF1JA75K0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1JA75K0
Part Number RSMF1JA75K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2195786 pcs Arkusz danych 1.RSMF1JA75K0.pdf2.RSMF1JA75K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 75 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 75 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film