RSMF1JA47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JA47R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1JA47R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 47 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1JA47R0.pdf2.RSMF1JA47R0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1JA47R0
Part Number RSMF1JA47R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2271465 pcs Arkusz danych 1.RSMF1JA47R0.pdf2.RSMF1JA47R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 47 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1 47 5% T
RSM 1 47 5% T-ND