RSF2FB590R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FB590R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF2FB590R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 590 OHM 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF2FB590R.pdf2.RSF2FB590R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF2FB590R
Part Number RSF2FB590R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 590 OHM 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 889945 pcs Arkusz danych 1.RSF2FB590R.pdf2.RSF2FB590R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSF Tryb panel 590 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS 2 590 1% A
RS 2 590 1% A-ND
RS25901%A
RS25901%A-ND
RS2590FA
RS2590FA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 590 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film