RSF2FB22R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FB22R1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF2FB22R1
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 22.1 OHM 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF2FB22R1.pdf2.RSF2FB22R1.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF2FB22R1
Part Number RSF2FB22R1 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 22.1 OHM 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 900385 pcs Arkusz danych 1.RSF2FB22R1.pdf2.RSF2FB22R1.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSF Tryb panel 22.1 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS 2 22.1 1% A
RS 2 22.1 1% A-ND
RS222.11%A
RS222.11%A-ND
RS222.1FA
RS222.1FA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 22.1 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film