RSF1JB3K90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB3K90 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1JB3K90
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.9K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1JB3K90.pdf2.RSF1JB3K90.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1JB3K90
Part Number RSF1JB3K90 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.9K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2185045 pcs Arkusz danych 1.RSF1JB3K90.pdf2.RSF1JB3K90.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 3.9 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1 3.9K 5% A
RS 1 3.9K 5% A-ND
RS13.9K5%A
RS13.9K5%A-ND
RS13.9KJA
RS13.9KJA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 3.9 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film