RSF1JB360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB360R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1JB360R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 360 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1JB360R.pdf2.RSF1JB360R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1JB360R
Part Number RSF1JB360R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 360 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2365135 pcs Arkusz danych 1.RSF1JB360R.pdf2.RSF1JB360R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 360 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1 360 5% A
RS 1 360 5% A-ND
RS13605%A
RS13605%A-ND
RS1360JA
RS1360JA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 360 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film