RSF1FB12K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB12K1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1FB12K1
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 12.1K OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1FB12K1.pdf2.RSF1FB12K1.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1FB12K1
Part Number RSF1FB12K1 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12.1K OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1222349 pcs Arkusz danych 1.RSF1FB12K1.pdf2.RSF1FB12K1.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 12.1 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS112.1KFA
RS112.1KFA-ND
RSF 1 12.1K 1% A
RSF 1 12.1K 1% A-ND