RSF1FB115R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB115R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1FB115R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 115 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1FB115R.pdf2.RSF1FB115R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1FB115R
Part Number RSF1FB115R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 115 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1297946 pcs Arkusz danych 1.RSF1FB115R.pdf2.RSF1FB115R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 115 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1 115 1% A
RS 1 115 1% A-ND
RS11151%A
RS11151%A-ND
RS1115FA
RS1115FA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 115 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film