RNMF12FTD330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF12FTD330R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 330 OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNMF12FTD330R.pdf2.RNMF12FTD330R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF12FTD330R
Part Number RNMF12FTD330R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 330 OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3894001 pcs Arkusz danych 1.RNMF12FTD330R.pdf2.RNMF12FTD330R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNMF Tryb panel 330 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film