RNMF12FTD30K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD30K1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF12FTD30K1
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 30.1K OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNMF12FTD30K1.pdf2.RNMF12FTD30K1.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF12FTD30K1
Part Number RNMF12FTD30K1 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 30.1K OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3962811 pcs Arkusz danych 1.RNMF12FTD30K1.pdf2.RNMF12FTD30K1.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNMF Tryb panel 30.1 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNMF 1/2 T1 30.1K 1% R
RNMF 1/2 T1 30.1K 1% R-ND