RNF18FTD1M20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD1M20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18FTD1M20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.2M OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18FTD1M20.pdf2.RNF18FTD1M20.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18FTD1M20
Part Number RNF18FTD1M20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.2M OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3282398 pcs Arkusz danych 1.RNF18FTD1M20.pdf2.RNF18FTD1M20.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Seria RNF Tryb panel 1.2 MOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/8 T1 1.2M 1% R