RNF18FTD1M00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD1M00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18FTD1M00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1M OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18FTD1M00.pdf2.RNF18FTD1M00.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18FTD1M00
Part Number RNF18FTD1M00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1M OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4907409 pcs Arkusz danych 1.RNF18FTD1M00.pdf2.RNF18FTD1M00.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Seria RNF Tryb panel 1 MOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNF 1/8 T1 1M 1% R
RNF 1/8 T1 1M 1% R-ND