RNF14FTD590R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD590R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTD590R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 590 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTD590R.pdf2.RNF14FTD590R.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTD590R
Part Number RNF14FTD590R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 590 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5633958 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTD590R.pdf2.RNF14FTD590R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 590 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy RNF14FTD590RCT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 590 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film