RNF14FTD576K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD576K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTD576K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 576K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTD576K.pdf2.RNF14FTD576K.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTD576K
Part Number RNF14FTD576K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 576K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5220458 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTD576K.pdf2.RNF14FTD576K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 576 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Cut Tape (CT)