RMCS0603JT2R20
Przegląd produktów
Part Number: RMCS0603JT2R20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.2 OHM 5% 1/10W 0603
Arkusze danych: RMCS0603JT2R20.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCS0603JT2R20
Part Number RMCS0603JT2R20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2 OHM 5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3984377 pcs Arkusz danych RMCS0603JT2R20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RMCS Tryb panel 2.2 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Anti-Sulfur
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2.2 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film