RMCS0603JT100R
Przegląd produktów
Part Number: RMCS0603JT100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 5% 1/10W 0603
Arkusze danych: RMCS0603JT100R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCS0603JT100R
Part Number RMCS0603JT100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4607372 pcs Arkusz danych RMCS0603JT100R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RMCS Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Anti-Sulfur
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film