RMCS0402FT25K5
Przegląd produktów
Part Number: RMCS0402FT25K5
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 25.5K OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: RMCS0402FT25K5.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCS0402FT25K5
Part Number RMCS0402FT25K5 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 25.5K OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4239410 pcs Arkusz danych RMCS0402FT25K5.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RMCS Tryb panel 25.5 kOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy Anti-Sulfur
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 25.5 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film