RMCS0402FT249R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCS0402FT249R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 249 OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: RMCS0402FT249R.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCS0402FT249R
Part Number RMCS0402FT249R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 249 OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3827195 pcs Arkusz danych RMCS0402FT249R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RMCS Tryb panel 249 Ohms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy Anti-Sulfur
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 249 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film