RMCF1206FT226R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT226R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1206FT226R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 226 OHM 1% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RMCF1206FT226R.pdf2.RMCF1206FT226R.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1206FT226R
Part Number RMCF1206FT226R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 226 OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9425450 pcs Arkusz danych 1.RMCF1206FT226R.pdf2.RMCF1206FT226R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RMCF Tryb panel 226 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RMC 1/8 226 1% R