RMCF1206FT221R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1206FT221R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1206FT221R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 221 OHM 1% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RMCF1206FT221R.pdf2.RMCF1206FT221R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1206FT221R
Part Number RMCF1206FT221R Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 221 OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4859197 pcs Arkusz danych 1.RMCF1206FT221R.pdf2.RMCF1206FT221R.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.25W, 1/4W
Napięcie - Podział 1206 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria RMCF