RMCF0603FT17K8
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0603FT17K8
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 17.8K OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RMCF0603FT17K8.pdf2.RMCF0603FT17K8.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0603FT17K8
Part Number RMCF0603FT17K8 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 17.8K OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10734518 pcs Arkusz danych 1.RMCF0603FT17K8.pdf2.RMCF0603FT17K8.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.1W, 1/10W
Napięcie - Podział 0603 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Seria RMCF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 0603 (1608 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta RMCF0603FT17K8
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Rozszerzony opis 17.8k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Opis RES SMD 17.8K OHM 1% 1/10W 0603
Okładziny, Typ obudowy Thick Film Pasmo 17.8k
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RMCF0603FT17K8
RMCF0603FT17K8
Producenci: Stackpole Electronics Inc.
Opis: RES SMD 17.8K OHM 1% 1/10W 0603