RMCF0603FT174K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT174K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0603FT174K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 174K OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RMCF0603FT174K.pdf2.RMCF0603FT174K.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0603FT174K
Part Number RMCF0603FT174K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 174K OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18528445 pcs Arkusz danych 1.RMCF0603FT174K.pdf2.RMCF0603FT174K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Seria RMCF Tryb panel 174 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy RMCF 1/16 174K 1% R