RHC2512FT102R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT102R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RHC2512FT102R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 102 OHM 1% 2W 2512
Arkusze danych: 1.RHC2512FT102R.pdf2.RHC2512FT102R.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RHC2512FT102R
Part Number RHC2512FT102R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 102 OHM 1% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 220125 pcs Arkusz danych 1.RHC2512FT102R.pdf2.RHC2512FT102R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria RHC Tryb panel 102 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy RHC 2512 102 1% R
RHC2512102FR
RHC2512102FR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 102 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozycja Thick Film