RHC2512FT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RHC2512FT100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 1% 2W 2512
Arkusze danych: 1.RHC2512FT100R.pdf2.RHC2512FT100R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RHC2512FT100R
Part Number RHC2512FT100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 195256 pcs Arkusz danych 1.RHC2512FT100R.pdf2.RHC2512FT100R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria RHC Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Original-Reel®