RGC0402FTD49K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0402FTD49K9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC0402FTD49K9
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 49.9K OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.RGC0402FTD49K9.pdf2.RGC0402FTD49K9.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC0402FTD49K9
Part Number RGC0402FTD49K9 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 49.9K OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3694004 pcs Arkusz danych 1.RGC0402FTD49K9.pdf2.RGC0402FTD49K9.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RGC Tryb panel 49.9 kOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy RGC 1/16S T1 49.9K 1% R