RGC0402FTD3K57
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0402FTD3K57 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC0402FTD3K57
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.57K OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.RGC0402FTD3K57.pdf2.RGC0402FTD3K57.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC0402FTD3K57
Part Number RGC0402FTD3K57 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.57K OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3452011 pcs Arkusz danych 1.RGC0402FTD3K57.pdf2.RGC0402FTD3K57.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RGC Tryb panel 3.57 kOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy RGC 1/16S T1 3.57K 1% R