RGC0402DTC48R7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0402DTC48R7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC0402DTC48R7
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 48.7 OHM 0.5% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.RGC0402DTC48R7.pdf2.RGC0402DTC48R7.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC0402DTC48R7
Part Number RGC0402DTC48R7 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 48.7 OHM 0.5% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4180298 pcs Arkusz danych 1.RGC0402DTC48R7.pdf2.RGC0402DTC48R7.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RGC Tryb panel 48.7 Ohms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 48.7 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film