RGC0402DTC365K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0402DTC365K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC0402DTC365K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 365K OHM 0.5% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.RGC0402DTC365K.pdf2.RGC0402DTC365K.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC0402DTC365K
Part Number RGC0402DTC365K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 365K OHM 0.5% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4025250 pcs Arkusz danych 1.RGC0402DTC365K.pdf2.RGC0402DTC365K.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RGC Tryb panel 365 kOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 365 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film