MR3JMR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3JMR100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MR3JMR100
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.1 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.MR3JMR100.pdf2.MR3JMR100.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MR3JMR100
Part Number MR3JMR100 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 151190 pcs Arkusz danych 1.MR3JMR100.pdf2.MR3JMR100.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Seria MR Tryb panel 100 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy MR 3 0.1 5% B
MR30.15%B
MR30.15%B-ND
MR30.1JB
MR30.1JB-ND
temperatura robocza -55°C ~ 275°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 100 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil Kompozycja Metal Foil