MR3JB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3JB10L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MR3JB10L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.01 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.MR3JB10L0.pdf2.MR3JB10L0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MR3JB10L0
Part Number MR3JB10L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 152719 pcs Arkusz danych 1.MR3JB10L0.pdf2.MR3JB10L0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Seria MR Tryb panel 10 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy MR 3 0.01 5% B