MLF14BTE12R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14BTE12R1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MLF14BTE12R1
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 12.1 OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Arkusze danych: MLF14BTE12R1.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MLF14BTE12R1
Part Number MLF14BTE12R1 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12.1 OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 212471 pcs Arkusz danych MLF14BTE12R1.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0204 Rozmiar / Wymiar 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Seria MLF Tryb panel 12.1 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0204 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 12.1 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film