MLF12JTD620R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12JTD620R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MLF12JTD620R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 620 OHM 5% 1/2W MELF 0207
Arkusze danych: MLF12JTD620R.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MLF12JTD620R
Part Number MLF12JTD620R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 620 OHM 5% 1/2W MELF 0207 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1358420 pcs Arkusz danych MLF12JTD620R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0207 Rozmiar / Wymiar 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Seria MLF Tryb panel 620 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0207 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 620 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film