HDM14JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JA100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HDM14JA100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.HDM14JA100R.pdf2.HDM14JA100R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HDM14JA100R
Part Number HDM14JA100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4334527 pcs Arkusz danych 1.HDM14JA100R.pdf2.HDM14JA100R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -500/ +350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Seria HDM Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy HDM 1/4 100 5% T